Torbjörn Calvero Patti Smith Hotell Diplomat

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (född 1949):
Patti Smith på Hotell Diplomat 1976, Stockholm
signerad, daterad och numrerad på baksidan Calvero 2009, 1/5. Pigment print, 45 x 59,5 cm

415281

2016-10-23