Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ATELJÉ LYKTAN, "Bumling", golvlampa, gulmetall, märkt Ateljé Lyktan Århus, stam i ljust läder, höjd ca 143 cm
Lädret med skador, skärm med repor
415286
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här