Sigrid Roos-Wallet oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SIGRID ROOS WALLERT (1890-1972): "Gammal fiskekorg i strandängen, signerad och daterad Sigrid Roos-Wallert -54, olja på pannå, 33x41 cm

415288

2016-10-26