Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SIGRID ROOS WALLERT (1890-1972): "Gammal fiskekorg i strandängen, signerad och daterad Sigrid Roos-Wallert -54, olja på pannå, 33x41 cm
415288
2016-10-26