Gatlykta/utebelysning

Gatlykta/utebelysning
Gatlykta/utebelysning
Gatlykta/utebelysning
Gatlykta/utebelysning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GATLYKTA/UTEBELYSNING, koppar, smide och glas, 1900-tal, höjd ca 78 cm

Ärgad koppar, slitage, rost, 1 glas saknas,1 glas med sprickor

415289

2016-10-26