Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BIRGIT BROMS (1924-2008): Waxholmsbåt mellan björkar, olja på pannå, ca 60x250 cm
PROVENIENS: Skiss till hennes utsmyckning i Husby tunnelbanestation
Oramad
415291
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här