Birgit Broms färglitografi med collage

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BIRGIT BROMS (1924-2008): Waxholmsbåt mellan björkar, olja på pannå, ca 60x250 cm

PROVENIENS: Skiss till hennes utsmyckning i Husby tunnelbanestation

Oramad

415291

2016-10-23