Vinkanna 1800-tal

Vinkanna 1800-tal
Vinkanna 1800-tal
Vinkanna 1800-tal
Vinkanna 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKANNA, glas, 1800-tal, etsad dekor av blomster, höjd 30 cm, bär spår av förgyllning

415302

2016-10-27