Hörnskåp i furu

Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu
Hörnskåp i furu

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, i två delar, furu, 1800-tal, höjd ca 204, 46x46 cm

slitage, nedre lås med skador

415315

2016-10-26