Charles Sjöholm Stockholm

Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm
Charles Sjöholm Stockholm

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", 6 st blad i portfölj, signerade och numrerade 60/295, färglitografier, ca 42x52 cm

415318

2016-10-26