Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): "Stockholm i våra hjärtan", 6 st blad i portfölj, signerade och numrerade 60/295, färglitografier, ca 42x52 cm
415318
2016-10-26