Eugen Trost tekoppar Zebra

Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra
Eugen Trost tekoppar Zebra

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGEN TROST, "Zebra", tekoppar med fat, 5 st, Gefle, flintgods, glaserade i vitt och svart, höjd ca 8,5 cm

Bruksspår, viss insides krackelering förekommer. I kopp med nagg samt fat medföljer

415339

2016-10-26