Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, BORD, 3 dlr., Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, bordet med glasskiva, sitthöjd ca 47 cm
Skador, slitage, defekter
415341
2016-10-27