Louis XV-stil

Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

FÅTÖLJER, BORD, 3 dlr., Louis XV-stil, 1900-talets andra hälft, bordet med glasskiva, sitthöjd ca 47 cm

Skador, slitage, defekter

415341

2016-10-27