Jurren Hendriks oljemålning

Jurren Hendriks oljemålning
Jurren Hendriks oljemålning
Jurren Hendriks oljemålning
Jurren Hendriks oljemålning
Jurren Hendriks oljemålning
Jurren Hendriks oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JURREN HENDRIKS (1859-1952): "Berkenlauntje op paunchberg", signerad, olja på duk, ca 54x39 cm

Dukskad, färgbortfall

415342

2016-10-23