Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JURREN HENDRIKS (1859-1952): "Berkenlauntje op paunchberg", signerad, olja på duk, ca 54x39 cm
Dukskad, färgbortfall
415342
2016-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här