Bokhyllesektion teak
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLESEKTION, 3 delar, 1900-talets mitt, teakfanér, bestående av del med barskåp, höjd 165, 60x41, hylla med skåp och låddel höjd 165, 80x40, hylla med vitrindel höjd 165, 90x40 cm, 2 nycklar medföljer
en minimal nagg på glashylla i barskåp, en sida något blekt
415353
2016-10-26