Stig Larsson akvarell

Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell
Stig Larsson akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG LARSSON-ST CLAIR (född 1918): Utsikt mot Stadsgården, Stockholm, akvarell, signerad, 51 x 67 cm

415357

2016-10-23