Japanska träsnitt Japan

Japanska träsnitt Japan
Japanska träsnitt Japan
Japanska träsnitt Japan
Japanska träsnitt Japan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT, 2 st, Japan, signerade Ichiysai Toyokuni ga, figurkompositioner, ca 24x34 cm vardera

Smärre pappersskador

415359

2016-10-23