Thomas Nordbrandt målning

Thomas Nordbrandt målning
Thomas Nordbrandt målning
Thomas Nordbrandt målning
Thomas Nordbrandt målning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THOMAS NORDBRANDT (född 1947): Landskap med ladugårdsbyggnad, olja på duk 100 x 160 cm, signerad och daterad 1985

415362

2016-10-23