Hugo Carlberg oljemålning
2016-10-26
415397
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO CARLBERG (1880-1943): "Knästorp", signerad Hugo Carlberg, olja på duk, uppfordrad, ca 35x42 cm