Ulrica Hydman Vallien färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 44/100, färgetsning, ca 110x82 cm

Bladet oramat

415402

2016-10-26