Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 44/100, färgetsning, ca 110x82 cm
Bladet oramat
415402
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här