Ångmaskin 1950-60-tal

Ångmaskin 1950-60-tal
Ångmaskin 1950-60-tal
Ångmaskin 1950-60-tal
Ångmaskin 1950-60-tal
Ångmaskin 1950-60-tal
Ångmaskin 1950-60-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅNGMASKIN, 1950-60-tal, liggande panna med viktsäkerhetsventil, vissla, tryckmätare, friliggande cylinder, bottenplattan ca 34x29 cm

Funktion ej testad, smärre skador

415421

2016-10-26