Klaffbord Karl Johan

Klaffbord Karl Johan
Klaffbord Karl Johan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny, på lyrfot, låda i sargen, mässingsdekor, höjd ca 77, 50x91 cm

Smärre fanérskador

415422

2016-10-26