Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): La plage Marocco/Agadir, signerad och daterad M Pyk 1974, blandteknik, bildmått ca 32x22 cm

Kuntoraportti

Gulnader

415436

Päivämäärä:

2016-10-27