Madeleine Pyk
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): La plage Marocco/Agadir, signerad och daterad M Pyk 1974, blandteknik, bildmått ca 32x22 cm
Kuntoraportti
Gulnader
415436
Päivämäärä:
2016-10-27