Karmstol
2016-10-26
415440
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets första del, mahogny, pärlstpikad klädsel, sitthöjd ca 48 cm
Slitage, blekt