Rullvagn Rolly för Diös

Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös
Rullvagn Rolly för Diös

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIÖS, "Rolly", rullvagn, teak, 1900-talets mitt, höjd 58, 53x53 cm

Ytskador

415458

2016-10-26