Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Vårvintermotiv, Mälaren", signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 60x73 cm

415467

2016-10-26