Torsten Renqvist etsning - träsnitt
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (3), "Promenad med hund", samt ur "Djur", signerad Torsten Renqvist (1956) samt monogramsignerade och daterade TR-52, 115/200, etsning samt träsnitt, 19x25 resp 42x32 cm
Oramade, 1 med kantskada
415474
2016-10-27