Torsten Renqvist etsning - träsnitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (3), "Promenad med hund", samt ur "Djur", signerad Torsten Renqvist (1956) samt monogramsignerade och daterade TR-52, 115/200, etsning samt träsnitt, 19x25 resp 42x32 cm

Oramade, 1 med kantskada

415474

2016-10-27