Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949):"Vitmenad", signerade och daterad a tergo Björn Wessman 1987, olja på duk, ca 156x120 cm

415484

2016-10-27