Björn Wessman oljemålning

Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning
Björn Wessman oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949):"Kyoto Nr 6", signerad och daterad a tergo Björn Wessman 2001, olja på duk, 100x100 cm

415487

2016-10-27