Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAN JORDELL (1901-1961): Sittande figur, olja på duk, signerad, 80x70 cm
Krackelyr
415490
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här