Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN JORDELL (1901-1961): Sittande figur, olja på duk, signerad, 80x70 cm

Krackelyr

415490

2016-10-27