Tedosa samt pastejform

Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform
Tedosa samt pastejform

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEDOSA, PASTEJFORM, 2 dlr., porslin, Europa, 1800-tal, tedosan Samson, pastejformen i form av and, höjd ca 11-13 cm, längd ca 8-17 cm

Anden med lagningar

415492

2016-10-26