Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN JORDELL (1901-1961): Komposition, signerad Ivan Jordell, olja på pannå, 49x59 cm

415493

2016-10-27