Golvlampa 1950-tal
2016-10-25
415495
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, mässing, teak samt järn, höjd ca 135 cm
Smärre slitage, utan skärm