Sve X:et Erixon färglitografi

Sve X:et Erixon färglitografi
Sve X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Ryskt i Junitäppan 1959", signerad Sven Erixon, 320/360, färglitografi, bildytan ca 47x56 cm, a tergo med dedikation

415501

2016-10-27