Skåp i par gråmålade

Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade
Skåp i par gråmålade

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1 par, gråmålade, gustaviansk stil, 1900-talets början, höjd ca 155, 40x58 cm

Slitage, senare bemålning, kompletterade

415503

2016-10-26