Carl Riise oljemålning

Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning
Carl Riise oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL RIISE (född 1920): "Landskap Tjörn", signerad och daterad 59, olja på duk, ca 61x73 cm

415504

2016-10-27