Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Komposition i grönt, signerad och daterad Ulf Gripenholm, 13/141, färglitografi, 105x74 cm
415506
2016-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här