Oljemålningar på kopparplåt 1800-tal
2016-10-27
415523
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Hollänsk skola 1800-tal), 2 st: Pastoralt landskap, olja på kopparplåt, ca 8x11 cm
Proveniens: Ovesholm, familjen Hamilton
Slitage