Pelle Åberg akvarell med täckvitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i bar, signerad Pelle Åberg, akvarell med täckvitt, 24x18 cm

415530

2016-10-27