Tuschteckning Hans Andersson

Tuschteckning Hans Andersson
Tuschteckning Hans Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS ANDERSSON (1934-2010): Indian, labrador, signerad, tusch och skrapteknik, 24x15cm
PROVENIENS: Publicerad i Hans Andersson, "Till Labrador", 1970, helsida

415549

2016-10-26