Bord 17/1800-tal rokoko

Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko
Bord 17/1800-tal rokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, rokokotyp 17/1800-tal, infälld skiva med bemålade kakelplator, blåmålat underrede, höjd ca 75, 80x65 cm

Omarbetat, slitage, krakelyrer

415551

2016-10-26