Olof Ahlberg skulptur

Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur
Olof Ahlberg skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OLOF AHLBERG (1876-1956): Mor och barn, signerad och daterad Olof Ahlberg 1917, gips,höjd ca 35 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg, påskrift i blyerts på sockeln, slitage

415554

2016-10-27