Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OLOF AHLBERG (1876-1956): Mor och barn, signerad och daterad Olof Ahlberg 1917, gips,höjd ca 35 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, påskrift i blyerts på sockeln, slitage
415554
2016-10-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner