Skulptur Napoleon i parian
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKULPTUR, parian, märkt "Napoleon Bonaparte 1er Consul au passage des Passage des Alpes" samt 9074, efter Jacques-Louis David målning, höjd ca 27 cm
Lagningar på mantel och hand, slitage
415558
2016-10-27