Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARTOR, G MERCATOR, 2 st, 1600-tal, Lithvania samt Livonia, handkolorerade (old colour) ca 37x44 resp 36x57 cm
Oramade, skador, fläckar
415559
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här