Appliquer i brons

Appliquer i brons
Appliquer i brons
Appliquer i brons
Appliquer i brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGAPPLIQUER för två ljus vardera, 1 par, brons, Louis XVI-stil, höjd ca 31 cm

Slitage, en med lagning

415562

2016-10-27