Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, celadonglasyr, dekor av parställda fohundar i underglasyrblått, höjd ca 20 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, locket med nagg
415568
2016-10-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner