Klubbat för:
5 200 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, omkring 1800, svärtat fodral, dekor och stativ i mässing, urtavla i emalj, baksida av urverk märkt A R, höjd 15x15,5 cm
urtavla med emaljskador, nyckel saknas, slitage
415569
2016-10-27