Wenceslaus Hollar etsning efter Dürer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WENCESLAUS HOLLAR (1607-1677), A stag lying, 1600-tal, efter teckning av Albrecht Dürer 1518, med Dürers monogram och datering 1518 i trycket, etsning, 8,5x11,5 cm
Beskuren, hanteringsveck, upptejpad
415591
2016-10-27