Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Gårdsmotiv i landskap signerad och daterad E Ollers 1954, olja på pannå ca 38x46 cm

415595

2016-10-27