Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "Strandfynd", signerad och daterad Aschenbrenner 84, olja på duk, 114x146 cm,

PROVENIENS:
Galerie Engelbrekt, Örebro

415617

2016-10-28