Absolut Vodka

Absolut Vodka
Absolut Vodka
Absolut Vodka
Absolut Vodka
Absolut Vodka
Absolut Vodka

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ABSOLUT VODKA, Bengt A Persson, (samtida): (3 st) ´´ostsupen´´, ´´En Nubbe till varje klo´´, ´´en sillbitt och en vinbärs´´, signerade och numrerade 148/200, färg offsettryck, bladmått ca 55x51 cm

415627

2016-10-27