Senapsburk silver

Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver
Senapsburk silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SENAPSBURK, Nils Wendelius Uppsala 1829, knopp i form av ekollon, med glasinsats, höjd ca 12 cm, medföljande förgylld sked

Insatsen med nagg

415632

2016-10-26