Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SENAPSBURK, Nils Wendelius Uppsala 1829, knopp i form av ekollon, med glasinsats, höjd ca 12 cm, medföljande förgylld sked
Insatsen med nagg
415632
2016-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här